На Львівщині орендуватимуть ще дві водойми

16:15 21 жовтня 2016 р.

На земельному аукціоні продали право оренди двох ділянок із водоймами за 114 тисяч гривень.

Як повідомили сьогодні, 21 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, відбулися земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди двох земельних ділянок разом із водними об’єктами на території Ясенівської сільської ради в Бродівському районі та Вороняцької сільської ради в Золочівському районі Львівської області. Загальна вартість права оренди – понад 114 тисяч гривень.

За словами директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслана Гречаника, під час торгів  вартість лоту по земельній ділянці на території Ясенівської сільської ради площею понад 18 гектарів, у тому числі під водним об’єктом більше семи гектарів, зросла у п’ять разів: стартовий розмір річної орендної плати – 20 тисяч гривень, а ціна продажу лоту – 107 тисяч гривень. Директор департаменту також повідомив, що водний об’єкт на території Вороняцької сільської ради Золочівського району площею земельної ділянки понад 5 га, в тому числі під водним об’єктом 4 га, право оренди якого продано на земельному аукціоні, перебуває у незадовільному стані – наявне заростання та замулення водного об’єкта.

Але, за словами Руслана Гречаника, це не стало перешкодою для орендаря, який погодився виконати роботи щодо благоустрою та приведення його до належного гідрологічного та санітарного стану. Він також запевнив, що надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів. Йдеться не лише про фінансові переваги, але й про ефективне й раціональне використання водного об’єкту, прозорий механізм та вільний доступ учасників до аукціону, а також здійснення та забезпечення належного контролю за якістю вод.

Руслан Гречаник також повідомив, що в його департаменті готується документація на ще два водні об’єкти, право оренди на які невдовзі виставлять на аукціон. Це земельна ділянка разом із водним об’єктом на території Свитазівської сільської ради (за межами населеного пункту) в Сокальському районі Львівської області площею 3,4216 га, у тому числі площа водного об’єкта 2,8925 га, а також емельна ділянка разом із водним об’єктом на території Жужелянської сільської ради (за межами населеного пункту) в Сокальському районі Львівської області площею 23,8464 га, у тому числі площа водного об’єкта 19,8331 га.

dailylviv.com

До теми

17:36 1 листопада 2020 р.

Німці допоможуть відновити львівські болота

За радянських часів болота в Україні висушували. Але користь для сільського господарства виявилась обмеженою, наслідки ж для довкілля - катастрофічними. Тепер болота хочуть відновити. Німеччина допоможе грошима.

Рубрика: Природа

09:50 31 жовтня 2020 р.

У Карпатах очікують 10 см снігу

31 жовтня в Карпатах, внаслідок проходження фронту, очікуються значні опади у вигляді дощу, місцями - значного. У горах та на високогір'ї очікують до 10 см снігу.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу