На Львівщині очистили суцільно-санітарними рубками 271 гектар лісу

13:20 29 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Під наглядом науковців Національного лісотехнічного університету України у першому півріччі цього року зрубали лісу на площі 70 га загальною кубомасою майже 8000 м³.

«У державних лісогосподарських підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства упродовж першого півріччя 2016 року здійснили різні види рубок на площі 6800 га. При цьому заготовили понад 460 тисяч метрів кубічних деревини», – повідомив сьогодні, 29 липня, як розповіли в прес-службі облдержадміністрації, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

За його словами до насаджень, пошкоджених  шкідниками, унаслідок стихійних явищ та техногенних впливів, застосували суцільно-санітарні рубки. Зокрема, вдалось очистити 271 гектар лісу та заготовити деревини загальною масою понад 85000 м³ (18% від усіх рубок).

Задля вирощування високопродуктивних, біологічно стійких лісів підприємства управління здійснили так звані доглядові рубки на площі 2082 га, загальною масою майже 36000 м³. Також очистили ліс у місцях, де росте молодняк, для освітлення та прочищення – на площі 1269 га з вибіркою понад 14000 м³.

Варто також зазначити, що держлісгоспи проводять й експериментальні рубки переформування з метою формування складних різновікових багатоярусних насаджень природного походження. Зокрема під наглядом науковців Національного лісотехнічного університету України у першому півріччі цього року зрубали лісу на площі 70 га загальною кубомасою майже 8000 м³. Для відпрацювання цих рубок науковці університету заклали вісім науково-практичних стаціонарів, у яких проводять вивчення лісовідновних процесів».

dailylviv.com

До теми

17:36 1 листопада 2020 р.

Німці допоможуть відновити львівські болота

За радянських часів болота в Україні висушували. Але користь для сільського господарства виявилась обмеженою, наслідки ж для довкілля - катастрофічними. Тепер болота хочуть відновити. Німеччина допоможе грошима.

Рубрика: Природа

09:50 31 жовтня 2020 р.

У Карпатах очікують 10 см снігу

31 жовтня в Карпатах, внаслідок проходження фронту, очікуються значні опади у вигляді дощу, місцями - значного. У горах та на високогір'ї очікують до 10 см снігу.

Рубрика: Природа

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу