На Львівщині народилися зубренята

17:28 24 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «У національному природному парку «Сколівські Бескиди» народилися зубренята – в першій половині липня самки привели на світ двох дитинчат».

Про це повідомили у вівторок, 24 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Наразі стадо налічує 34 особини. Зубри занесені до Червоної книги України. У заповіднику триває реалізація «Програми підтримки майданської субпопупяції бізона європейського («Bison bonasus L.») в Сколівських Бескидах на період 2017-2026 років».

«Побачити зубрів у літній період не так і легко, оскільки вони мігрують на досить значну відстань та є дуже обережними. В теплу пору року зубри харчуються травою і гіллячковим кормом, а взимку проводиться підгодівля такими кормами, як сіно, віники, солома, кормові буряки, капуста, концентровані корми», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:17 20 червня 2021 р.

У Львові закликають не косити траву влітку

Висота скошування трави має бути не менше 5 см. А гул газонокосарок не повинен перевищувати норми шумового навантаження для житлової зони.

Рубрика: Природа

09:42 14 червня 2021 р.

Карпати накрило снігом улітку

У Карпатах продовжує падати сніг у червні. Температура повітря в гірському регіоні складає 0 градусів. 30 травня: у Карпатах випав сніг. Фото

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу