На Львівщині єгері вже припинили пошуки бурого ведмедя, які тривали з квітня

17:48 5 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як запевнив головний мисливствознавець ДП «Дрогобицьке лісове господарство» Петро Герич, судячи зі слідів, ведмідь, піднімаючись у гори, поступово віддалився від населених пунктів.

Як повідомив головний мисливствознавець ДП «Дрогобицьке лісове господарство» Петро Герич, єгері Дрогобицького лісництва припинили пошуки бурого ведмедя, що тривали з кінця квітня. За словами Петра Герича, ведмедя вже не бачили три тижні.

Він також розповів: «Люди вже почали ходити у ліс по гриби і ягоди. Проте мешканці села Брониця, біля якого вперше побачили тварину, все ще розповідають одне одному, що хтось десь того ведмедя бачив. Але це все неправда, бо, судячи із слідів, він, піднімаючись у гори, поступово віддалявся від населених пунктів».

Головний мисливствознавець ДП «Дрогобицьке лісове господарство» також повідомив, що браконьєри бояться полювати на бурого ведмедя, бо контроль за цим зараз дуже суворий і штрафи високі. Про це розповіли сьогодні, 5 червня, в інформаційній агенції «УНН».

Як інформував «ЩЛ», 20 квітня в прес-службі Національного екологічного центру України повідомили: «З розплідника мисливських собак «Енейко», що розташований у селі Брониця Львівської області, зникли ведмеді»; відтак у лісі в Дрогобицькому районі розпочалися пошуки цього втікача.

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу