На Львівщині функціонують 357 об’єктів природно-заповідного фонду

12:08 19 січня 2017 р.

Торік на території 11-ти областей України були створені близько 60-ти нових заповідних об’єктів загальної площею понад 230 тисяч гектарів.

Про це повідомили сьогодні, 19 січня, у Львівській облдержадміністрації, де також запевнили: «Одним із найактивніших регіонів у цьому напрямку стала Львівщина, де упродовж року створили чотири об’єкти природно-заповідного фонду на 636 гектарів».

Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник уточнив: «Найбільшу активність зі створення заказників проявила Львівська та Тернопільська область, а також Донеччина, де у непростий військовий час були оголошені дві природно-заповідні території, відомі надзвичайною природною цінністю вже понад півстоліття». 

За словами Руслана Гречаника, лише 11 областей проявили активність зі створення заповідних територій. Решта регіонів у 2016 році не створювали об’єктів природно-заповідного фонду. Зокрема, через анексію Росією не створювали природоохоронні території й у АР Крим та у Севастополі.

Загальна картина роботи у регіонах виглядає таким чином: 12 об’єктів у Тернопільській області, 10 – у Київській (переважно окремі дерева), п’ять – у Вінницькій, чотири –  у Львівській, по три – у Сумській, Запорізькій і Черкаській та Києві, по два – у Донецькій і Закарпатській, один – у Рівненській.

Таким чином, упродовж 2016-го в Україні територію природно-заповідного фонду розширили на 230374,9 га, з яких 2180,324 га – 45 об'єктів місцевого значення, створені рішеннями обласних рад і 228194,6 га – 13 об’єктів загальнодержавного значення. Про це повідомили сьогодні, 19 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «Окремо також додамо, що на Львівщині на сьогодні функціонує 357 об’єктів природно-заповідного фонду на понад 158 тисяч га, що складає 7,2% від загальної площі області».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу