На Львівщині – близько 500 несанкціонованих сміттєзвалищ

14:13 10 жовтня 2013 р.

  • 0

Про це інформує сьогодні, 10 жовтня, прес-служба обласної державної адміністрації.

Як повідомила під час прес-конференції в ЛОДА заступник директора її департаменту екології та природних ресурсів Ганна Башта, у Львівській області накопичено майже 200 млн. тонн побутових відходів, з котрих щорічно утворюється майже 1 млн відходів. Причому, за даними моніторингу, проведеного департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації, орієнтовно 500 зі 671 сміттєзвалища області є несанкціонованими і стихійними.

При цьому вони займають площу майже 600 гектратів. «Звичайно, це все негативно впливає на довкілля – на поверхневі, грунтові та підземні води, а головне – на здоров’я людей», – підкреслила заступник директора департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА.

А також розповіла, що існуюче законодавство зобов’язує всі промислові підприємства обов’язково переробляти вторинні відходи, такі як картон, пластик, скло, склотара. Відтак, в дозвільних документах департамент екології та природних ресурсів ОДА зобов’язує підприємців укладати угоди з іншими підприємствами на використання своєї сировини.

«Таким чином, укладаючи угоди і здійснюючи цей забір, зменшується потрапляння відходів на сміттєзвалища», – наголосила Ганна Башта. Однак, зі слів, невирішеною на сьогодні залишається проблема забруднення і засмічення прилеглих територій до автодоріг, лісів, парків та скверів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

07:48 28 травня 2020 р.

Страдецькій горі зашкодить дорога Медведчука-Козака

На Львівщині порушено кримінальне провадження у зв’язку з будівництвом дороги у лісі приватним підприємством «Керамбуд», кінцевими беніфіціарними власниками якого є брати народних депутатів Віктора Медведчука і Тараса Козака.

Рубрика: Природа

11:25 23 травня 2020 р.

Лісники не хочуть погоджувати заказник "Двірцівський" на Сокальщині: рубки тривають

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства та державне підприємство "Жовківське лісове господарство" не хочуть погоджувати ботанічний заказник "Двірцівський" на території Сокальського ДЛГП "Галсільліс".

Рубрика: Природа

17:13 19 травня 2020 р.

У Львові - знову заморозки

У Львові впродовж 21 — 23 травня вночі та вранці на поверхні ґрунту очікують заморозки 0 — 3°. Про це повідомляє Львівський регіональний центр з гідрометеорології.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу