«Морозний реванш» омине захід України

11:55 9 березня 2018 р.

  • 0
  • 1335


Фото: meteo.gov.ua

Синоптик Наталка Діденко попередила: «В Україні, окрім західної частини, впродовж 17-19 березня очікується тимчасовий морозний реванш».

Синоптик Наталка Діденко повідомила в п’ятницю: «10-11 березня вплив атлантичних західних процесів в Україні втримується. Виділити якісь області чи навіть частини України, де буде стабільна погода без опадів, – важко».

«Нашою територією проходитимуть атмосферні фронти, тому й скрізь – періодичні чи мокрий сніг, чи дощ, чи мряка, чи льодяний дощ, чи крупа. Усі ці ранньовесняні атмосферні опади чергуватимуться з просто хмарною погодою», – розповіла також синоптик.

«Температура повітря впродовж вихідних, 10-11 березня, вдень становитиме 1-4 градуси тепла. На Заході – +5+11. На Півдні – +7+13, на північному сході близько нуля», – поінформувала також Наталка Діденко

Синоптик також попередила: «З’явився тут попередній прогноз. І не хотілося, але заради об’єктивності, скажу: в Україні, окрім західної частини, впродовж 17-19 березня очікується тимчасовий морозний реванш. Уточнення – за мною».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:10 14 серпня 2018 р.

На Україну насувається 37-градусна спека

В Україні найближчими днями очікується спекотна погода, переважно без опадів, лише місцями пройдуть короткочасні дощі й грози.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 234

10:00 14 серпня 2018 р.

Львівщина залучить для охорони довкілля 45,1 млн. гривень

Директор департаменту екології та природніх ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник розповів про виконання природоохоронних заходів, які фінансуються за рахунок коштів державного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 210

11:00 13 серпня 2018 р.

Волонтери з Чехії й Німеччини розвиватимуть зелені простори Львова

Студенти-волонтери Клара з Чехії й Сандра з Німеччини прибули до Львова, щоб спільно з громадською організацією «Регіональний фонд «Знесіння» та іншими громадськими структурами розвивати функції інформаційно-освітнього центру парку «Знесіння» через перспективні проекти з поводження з відходами, збалансованого туризму та відпочинку в зелених міських зонах, освіти, популяризації діяльності парку.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 480