Мобільні бригади вилучили на Львівщині 83 ялинки

15:48 4 січня 2018 р.

Фото до новини

Лісівники області закликають мешканців купувати ялинки лише з відповідним маркуванням у лісогосподарських підприємствах та в узаконених місцях для реалізації.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 4 січня: «В області триває ялинкова кампанія. Вже 6016 ялинок знайшли своїх власників, ще частину ялинок лісогосподарські підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства планують реалізувати до Різдва. Загалом згідно із затвердженими лімітами до реалізації запропонували 14,5 тисяч ялинок породи сосна, ялина (смерека) та ялиця».

В облдержадміністрації також запевнили: «Для запобігання незаконних вирубок новорічних ялинок, мобільні бригади за участю працівників державної лісової охорони, держекоінспекції та поліції проводять рейди. Відтак учасники мобільних бригад вже вилучили 83 ялинки, до адміністративної відповідальності притягнули 64 лісопорушників, на яких накладено штрафні санкції в розмірі понад 33 тисячі гривень. Лісівники області закликають мешканців купувати ялинки лише з відповідним маркуванням у лісогосподарських підприємствах та в узаконених місцях для реалізації», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини