Масштаби горезвісного скотомогильника на Львівщині вражають, – депутат

16:48 9 липня 2018 р.

  • 0
  • 915


Фото: facebook.com/muravskuj

Депутат Жовківської райради Ігор Муравський закликає правоохоронців перевірити факти забруднення земель невідомою субстанцією.

Депутат Жовківської райради Ігор Муравський повідомив у понеділок, 9 липня: «На численні скарги громадян,сьогодні відбувся виїзд разом з екоінспекцією у Львівській області та представником Жовківської РДА на територію Старої Скварявської сільської ради перед селом Нова-Скварява, де висипані невідомі відходи довжиною приблизно один кілометр і шириною п’ять-шість метрів невідомого походження (за неофіційною інформацією – Львівського дрізджового заводу) з неприємним запахом, які знаходяться на відстані приблизно 500 метрів від свердловин водозабору Мокротин, а вода безпосередньо подається у Львів».

Відтак депутат закликає правоохоронні органи перевірити факти забруднення земель невідомою субстанцією та наявні угоди й дозволи на транспортування та «зберігання». Ігор Муравський доповнив: «Сьогодні також був здійснений виїзд разом з екоінспекцією у Львівській області і лабораторією на горезвісний Боянецький скотомогильник у Жовківському районі Львівської області. Були відібрані проби грунтів, масштаби площ вражають. Частину скотомогильника загорнули піском. Натомість є багато котлованів із побутовим сміттям разом з тваринними рештками,сморід важко передати. Попри домовленість возити на Жовківську філію ДП «Укрветсанзавод», продовжують скидативідходи  в ліси, на територію господарського двору,і пайові землі Боянецької сільської ради. Надіюся, правоохоронні органи відреагують».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

08:30 22 вересня 2018 р.

ДСНС оголосила на Львівщині штормове попередження

У зв’язку з проходженням активних атмосферних фронтів та вторгненням холодної повітряної маси при значних перепадах атмосферного тиску, на Львівщині очікується погіршення погодних умов.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 1653

12:00 20 вересня 2018 р.

У Львові розпочалася конференція «Чисте довкілля – здорове життя»

У четвер, 20 вересня, у Львові розпочалася конференція «Чисте довкілля – здорове життя. Досвід управління муніципальними відходами в Німеччині. Рекомендації для України».

Рубрика: Природа

  • 0
  • 447

Останні новини

У Львові презентували книгу про Російську імперію – очима поляка

У прикордонних чергах на Львівщині – 1022 автомобілі

Синоптики попередили львів’ян про пориви вітру

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ