Масштаби горезвісного скотомогильника на Львівщині вражають, – депутат

16:48 9 липня 2018 р.

  • 0
  • 1197


Фото: facebook.com/muravskuj

Депутат Жовківської райради Ігор Муравський закликає правоохоронців перевірити факти забруднення земель невідомою субстанцією.

Депутат Жовківської райради Ігор Муравський повідомив у понеділок, 9 липня: «На численні скарги громадян,сьогодні відбувся виїзд разом з екоінспекцією у Львівській області та представником Жовківської РДА на територію Старої Скварявської сільської ради перед селом Нова-Скварява, де висипані невідомі відходи довжиною приблизно один кілометр і шириною п’ять-шість метрів невідомого походження (за неофіційною інформацією – Львівського дрізджового заводу) з неприємним запахом, які знаходяться на відстані приблизно 500 метрів від свердловин водозабору Мокротин, а вода безпосередньо подається у Львів».

Відтак депутат закликає правоохоронні органи перевірити факти забруднення земель невідомою субстанцією та наявні угоди й дозволи на транспортування та «зберігання». Ігор Муравський доповнив: «Сьогодні також був здійснений виїзд разом з екоінспекцією у Львівській області і лабораторією на горезвісний Боянецький скотомогильник у Жовківському районі Львівської області. Були відібрані проби грунтів, масштаби площ вражають. Частину скотомогильника загорнули піском. Натомість є багато котлованів із побутовим сміттям разом з тваринними рештками,сморід важко передати. Попри домовленість возити на Жовківську філію ДП «Укрветсанзавод», продовжують скидативідходи  в ліси, на територію господарського двору,і пайові землі Боянецької сільської ради. Надіюся, правоохоронні органи відреагують».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:05 15 лютого 2019 р.

У Львові відкрили п’яту загальноміську виставку декоративних та співочих птахів

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 15 лютого, в приміщенні Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру на вулиці Кубанській (№12) відкрилася V загальноміська виставка декоративних та співочих птахів.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 198

11:15 15 лютого 2019 р.

На Львівщині відновилися унікальні карстові водойми

Працівники відділу рекреації та туризму Львівської ОДА виявили під чергового зимового обстеження карстових водойм «Сині вікна» у Національного природного парку «Північне Поділля», що дві карстові воронки вщент заповнені водою.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 876

11:10 15 лютого 2019 р.

Гідрометцентр попередив про туман на дорогах Львівщини

У п’ятницю, 15 лютого, на дорогах Львівщини в найближчу годину зі збереженням до першої половини дня подекуди буде туман видимістю 200-500 метрів (перший рівень небезпечності, жовтий).

Рубрика: Природа

  • 0
  • 342

Останні новини

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Львівські патрульні зупинили 8-15 лютого 44 п’яних водіїв

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

У Львові відкрили п’яту загальноміську виставку декоративних та співочих птахів

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу