Львів’яни відзначили Міжнародний день вегана

12:10 2 листопада 2015 р.

Фото до новини


Фото: Павло Паламарчук / «День»

Під будівлю міської ради прийшли з плакатами «А що на твоїй тарілці?», «Я не їм своїх друзів», «Тварини – не їжа, не одяг, не взуття» і дорослі, і маленькі.

У Львові відзначили Міжнародний день вегана. Львівські вегани, дорослі і маленькі, прийшли під будівлю міської ради з плакатами «Веган заради життя», «А що на твоїй тарілці?», «Я не їм своїх друзів», «Тварини – не їжа, не одяг, не взуття». Тримали також фотографії диких і свійських тварин.

Міжнародний день вегана  відзначається з 1994 року щорічно 1 листопада – у річницю першої «Веганської спільноти» (англ. Vegan Society), утвореної 1944 року у Великій Британії. Цього дня у всьому світі проводяться заходи та акції, які популяризують спосіб життя веганів і веганізм.

Нагадаємо, що веганізм (веганство) – це спосіб життя, який характеризується, зокрема, надзвичайно прискіпливим вегетаріанством. Вегани (прихильники веганізму) споживають тільки рослинні продукти, без жодних компонентів тваринного походження, не носять одягу зі шкіри, хутра, вовни, шовку та навіть не користуються продуктами, які тестували на тваринах. Причини відмови можуть бути різними, але головна – небажання бути причетним до вбивства тварин і жорстокого поводження з ними.

Про це повідомили в київському часописі «День», де також опублікували фотографії з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини