Львів’ян закликають підтримати соціальний екологічний проект «Не сміти» (відео)

11:10 2 квітня 2014 р.


Фото: mukachevo.net

Як повідомляє у середу прес-служба міської ради, його організовує «Українська асоціація заготівельників та переробників вторинної сировини».

Мета соціального екологічного проекту «Не сміти» – розбір усіх стихійних сміттєзвалищ в Україні та переведення України на роздільний збір сміття на суху та мокру фракції, у побутовому житті та сміттєвих баках-контейнерах біля житлових будинків. «Не сміти» – це всеукраїнський інформаційно-освітній проект.

Під час проведення проекту залучаються усі місцеві органи самоврядування, ВНЗ, школи, комерційні організації регіонів, громада. Президент «Української асоціації заготівельників та переробників вторинної сировини» Віталій Ворох конкретизує:

«Заручившись підтримкою Міністерства освіти, Міністерства екології, на даному етапі відбувається підписання договорів із ЖЕКами, з приводу того, що усі сміттєві баки розділяються наклейками на суху та на мокру фракції. Також перевізники, які вивозили все разом, тепер будуть ділити машини, щоб одні вивозили суху фракцію, а інші – мокру. 

Буде змінено та зупинено вивіз сміття із парків на сміттєзвалище – тепер його також розділять на суху та мокру фракції. Суху фракцію працівники комунальних підприємств збиратимуть та зноситимуть у великі контейнери, розташовані біля парків, щоб перевізники могли вивозити на переробку, а на сміттєзвалище – тільки органічні відходи. КП, які обслуговують прибережні зони озер та річок, вкажуть масові точки відпочинку населення, для установки сміттєвих баків, щоб сміття не потрапляло в річки та озера.

Це перша частина освітнього проекту, який включає в себе роботу зі школами, з Міністерством освіти та ГО «Еремурус». Також на даному етапі ми працюємо з 125 школами.  

Ще одна складова проекту – це відеозйомка з лідерами громадської думки – зірками, телеведучими, які наголошують на проблемі екології, вказують на те, що 20% територій України займають стихійні сміттєзвалища та закликають до нанесення їх на мапу для подальшої оцінки та розбору сміттєзвалищ. Щоб провести максимально якісну роботу у розборі стихійних сміттєзвалищ, нам потрібна допомога усіх небайдужих соціально відповідальних бізнесів».

Довідка

«Українська асоціація заготівельників та переробників вторинної сировини» є співорганізатором всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну Чистою», яка є частиною міжнародної громадської ініціативи «Let’s Do It World», у якій беруть участь понад 130 країн у світі. Це наймасштабніше громадське прибирання за існування незалежної України, яке відбудеться вже вчетверте 12 квітня 2014.

Місія проекту – в один день прибрати країну, зробити кожного волонтером своєї держави, привити звичку прибирати після себе: http://www.letsdoit.org.ua. Також Асоціація є організатором соціального проекту «Не забудь посадити дерево» (корпоративна посадка дерев), що є частиною міжнародної соціальної ініціативи «Clean Up the World», у якій беруть участь 113 країн.

Проект проводиться два роки поспіль. Мета проекту – залучити компанії до відповідального ставлення до навколишнього середовища, покращити благоустрій населених пунктів: www.ne-smity.com.ua.


Відео: Телекомпанія М-студіо

dailylviv.com

До теми

18:51 3 грудня 2021 р.

На вихідних на Львівщині - ожеледиця

За прогнозом Львівського регіонального центру з гідрометеорології, по місту Львову та області 4 – 5 грудня на дорогах буде ожеледиця.

Рубрика: Природа

13:17 3 грудня 2021 р.

Мінлива погода на заході України: коливання температури та опади від дощу до снігу

Впродовж семи днів з 6 по 12 грудня погода на західній Україні, та, зокрема, на Львівщині буде мінливою. Очікуються коливання температури, атмосферного тиску, опади різної інтенсивності також будуть змінювати фазу від дощу до мокрого снігу.

Рубрика: Природа

19:28 2 грудня 2021 р.

На завтра синоптики прогнозують погіршення погодних умов на Львівщині

На території Львівської області сьогодні ввечері та зі збереженням вночі прогнозують значні опади (дощ, мокрий сніг та сніг), по півдні території – сильний мокрий сніг з переходом в сніг.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу