Львів'ян штрафуватимуть за незареєстрованих собак

17:10 1 вересня 2016 р.

Після реєстрації собакам видадуть жетони з QR-кодом, який треба причіпляти до нашийника тварини.

Після реєстрації собакам видадуть жетони з QR-кодом, який треба причіпляти до нашийника тварини.
Фото: gazeta.ua

За бажанням власників можна реєструвати й домашніх котів.

З 1 вересня львів'яни зобов'язані зареєструвати своїх собак. А тим, хто не зроблять цього до кінця року, погрожують штрафом від 17 до 51 гривень. Натомість домашніх котів реєструватимуть лише за бажанням їх власників.
Реєструвати тварин доручили комунальному підприємству «Лев», директор якого Оксана Кошак пояснила: «Без ідентифікації не зможемо вирішити питання безпритульних тварин. Реєстрація необхідна, щоб розуміти, хто власник. Цього місяця провели перерахунок вуличних собак. Він показав, що близько третини тварин потенційно мають власника».
Власникам тварин, які поведуть їх до комунального підприємства «Лев», потрібно взяти зі собою паспорт, або ж зареєструватися на сайті підприємства – впродовж двох тижнів додому господаря приїде реєстратор, щоб перевірити внесені дані. В обох випадках вартість реєстрації – 52,63 гривні.
Після реєстрації собакам видадуть жетони з QR-кодом, який треба причіпляти до ошийника тварини. Власники отримають також реєстраційну картку, котра діятиме, якщо загубиться жетон.
Запеєстрованих тварин вноситимуть в єдину базу ідентифікованих тварин Львова. Перевірити, чи тварина зареєстрована, можуть поліція та муніципальна дружина міста.
Координатор зоозахисного напрямку Національного екологічного центру України. Наталія Вишневська запевнила: «Облік дозволить захистити тварин від жорстокого поводження. Власники понесуть відповідальність за недогодування, неконтрольоване розмноження. Також зможемо повертати власникам загублених тварин».
Про це повідомили сьогодні, 1 вересня, в київському інтернет-виданні «Gazeta.ua».

dailylviv.com

До теми

17:13 9 квітня 2021 р.

Штучні квіти на цвинтарях: Львів відмовляється від шкідливої традиції (відео)

Сьогодні Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз - напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. За результатами зустрічі буде підготовлено звернення Ради церков до вірян, інформаційно-роз’яснювальні афіші, а також соціальну рекламу, для інформування про шкоду та альтернативу пластику, та формування екологічної свідомості у громади.

Рубрика: Природа

15:45 9 квітня 2021 р.

Самбірському району дадуть кілька мільйонів для захисту чотирьох сіл від повені

Протипаводкові об’єкти треба споруджувати швидко, оскільки у 2008, 2010, 2014 роках у селах Калинів, Кружики, Ралівка, Задністря було затоплено 359 садиб, 1898 га сільськогосподарських угідь,

Рубрика: Природа

18:55 5 квітня 2021 р.

У Львівській ОТГ перевірили 37 водойм: найчистіші і найбрудніші

Працівники хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» у першому кварталі 2021 року здійснили обстеження, відбір проб та аналіз водних об’єктів Львівської міської територіальної громади. Відповідно до результатів, серед найчистіших – річка Млинівка у Гряді та водойми у Дублянах і Волі-Гомулецькій.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу