«Львівводоканал» збільшив обсяги скидів у Полтву, – екологи

13:25 26 січня 2016 р.

Фото до новини


Фото: inspired.com.ua

Побільшало також негативного впливу на довкілля від Добротвірської ТЕС, досі майже незмінною залишається ситуація на Роздільському ДГХП «Сірка».

«Екологи підсумували результати діяльності підприємств Львівщини – найбільших забруднювачів навколишнього природного середовища у четвертому кварталі 2015-го року», – повідомили сьогодні, 26 січня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, зафіксовано зменшення екологічного тиску на довкілля на УМГ «Львівтрансгаз» та ДП «Львіввугілля». Проте, порівняно із попереднім роком, зріс негативний вплив від Добротвірської ТЕС та ЛМКП «Львівводоканал».

Досі майже незмінною залишається ситуація на Роздільському ДГХП «Сірка». Про це повідомили у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, у порівнянні із IV кварталом 2014 року, на «Львівтрансгазі» обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин зменшилися на 31,5% (0,5 тисячі тонн), а «Львіввугілля» – на 4,4 % (0,4 тисячі тонн). Натомість збільшила викиди в атмосферу Добротвірська ТЕС – на 47,7 % (3,5 тисячі тонн) та зросли обсяги скидів зворотних вод у ріку Полтва на «Львівводоканалі» – в середньому на майже 6%.

У департаменті також інформують, що Львівське комунальне підприємство «Збиранка» працює і надалі без дозвільних документів. Близько 62,4 тисячі тонн відходів за IV квартал 2015 року розміщені на сміттєзвалищі без наявності відповідних дозволів.

До «Переліку 100 об'єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні» у Львівській  області належать: Добротвірська ТЕС, Державне підприємство «Львіввугілля», Управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз», Львівське комунальне підприємство «Збиранка», Роздільське державне гірничо-хімічне підприємства «Сірка» та Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів