Львівський активіст збирає гроші на озеленення проспекту Чорновола

18:30 4 вересня 2015 р.


Фото: «Життя.depo.ua»

Для висадки дерев на проспекті необхідно зібрати 44,8 тисячі гривень, на даний момент зібрано 2 400 грн.

Львівський активіст Олександр Шутюк запустив кампанію зі збору коштів на висадку дерев на проспекті Чорновола, де зараз проводиться ремонт тротуарів, в результаті якого, зокрема, з'являться велодоріжки. Там вже зрізали старі тополі і планують висадити 32 нових дерева. 

Гроші на озеленення даної ділянки виділяє районна адміністрація, але бюджету на все не вистачає. Для висадки дерев на проспекті необхідно зібрати 44,8 тисячі гривень, на даний момент зібрано 2 400 грн.

Це вже не перша кампанія Шутюка та його колег. Торік вони зібрали близько 30 тисяч гривень для висадки сакур на вулиці Городоцькій. Проект був успішно реалізований, а в цьому році на тротуарах також встановили стовпчики, що перешкоджають парковці. Та й сакури навесні розцвіли.

Про це повідомили сьогодні, 4 вересня, на сайті «Життя.depo.ua».

dailylviv.com

До теми

18:00 23 жовтня 2021 р.

У Львові висадили ліквідамбар, якого ще немає в жодному з тутешніх парків

Сьогодні у Стрийському парку висадили нові дерева. Особливим мешканцем парку стало дерево ліквідамбар. Це дерево, якого ще немає в жодному з львівських парків. Загалом цієї осені у Львові планують висадити понад 2800 дерев.

Рубрика: Природа

14:36 23 жовтня 2021 р.

У семи локаціях Львова сьогодні посадили дерева. Перелік

Сьогодні, 23 жовтня, у межах глобального екологічного проєкту «Greening the Planet», у Львові висаджують дерева. Головними локаціями озеленення стали центр міста, зокрема вул. Театральна, пл. Соборна, Бернардинський сад, пл. Ринок, пр. Свободи, пл. Підкови, а також територія біля клінічної лікарні швидкої допомоги – тут створили новий екопростір під назвою «Сад Здоров’я».

Рубрика: Природа

18:52 22 жовтня 2021 р.

Ірина Гримак, Віталій Свіщов, Михайло Дзюдзь, Михайло Гичка садили ліс на Старосамбіщині

Сьогодні, 22 жовтня, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Віталій Свіщов, депутати облради Михайло Дзюдзь та Михайло Гичка, працівники комунальних лісових господарств Галсільлісу на території Бачинського лісництва Старосамбірського ОКС ЛГП «Галсільліс» висадили 2 тисячі саджанців ялини та понад 8,5 тисяч модрини.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу