Львівська ОДА застерігає про крихкий лід

12:15 1 березня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації попередили, що лід на озерах і ставках став крихким та не завжди витримує тих, хто тимчасово перебувають на ньому.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 1 березня: «Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації застерігає мешканців області про небезпеку виходу на льодові покриття водойм. Затятих рибалок також просять подбати про особисту безпеку та утриматись від підльодної риболовлі».

«Із настанням весни та збільшенням середньодобової температури повітря (більше +4ºС) лід на озерах і ставках став крихким та не завжди витримує тих, хто тимчасово перебувають на ньому. Для того, аби вберегтись від небезпеки потрібно знати наступне:

міцним є лід прозорий з синюватим або зеленуватим відтінком при товщині більше 12 сантиметрів; міцність льоду необхідно перевіряти пішньою і, якщо після першого удару лід пробивається і з’являється вода, то виходити на нього заборонено; не дозволяється перевіряти міцність льоду ударами ніг; рибалки-любителі підльодного лову без дозволу найближчої рятувальної станції не мають права виходити на лід; під час підльодного лову риби не рекомендується скупчуватись у групи, а лунки слід пробивати на відстані п’ять-шести метрів одна від одної; кожен рибалка повинен мати з собою рятувальну мотузку довжиною до 20-25 метрів з петлею на одному кінці і вантажем 400-500 гр. на другому», – розповіли також у ЛОДА.

«Також у департаменті наголошують, що через нехтування правилами безпеки, 28 лютого, у Дрогобицькому районі загинув місцевий мешканець, котрий рибалив на одному із ставків та провалився під кригу. Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки!», – повідомили такожсьогодні, 1 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Як інформував «Щоденний Львів», в Дрогобицькому районі втопився рибалка. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини