Львівська ОДА закликає дотримуватися правил безпеки

10:35 1 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації нагадують: «Залишене без нагляду вогнище, кинутий сірник, або навіть викинута склянка під променями сонця можуть спровокувати пожежу».

«Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації закликає мешканців області дотримуватись відповідних правил у місцях  відпочинку, зокрема  лісопаркових зонах», – повідомили сьогодні, 1 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці: «Відтак відпочивальників закликають дотримуватись таких правил безпеки у спекотний період: не розводити багать у лісі, крім тих, що пов'язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях; не заїжджати на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортними засобами, за винятком тих, які використовують для лісогосподарської мети; не відвідувати хвойні ліси, коли  є загроза надзвичайної пожежної небезпеки; не палити, не кидати непогашені сірники, недопалки, не витрушувати з люльок гарячий попіл, крім місць, що обладнані для цієї мети; самовільно не спалювати рослинності та її залишків, а також сміття. У департаменті екології та природних ресурсів нагадують: кожний безвідповідальний вчинок містить у собі небезпеку для довкілля. Залишене без нагляду вогнище, кинутий сірник, або навіть викинута склянка під променями сонця можуть спровокувати пожежу».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:25 23 травня 2020 р.

Лісники не хочуть погоджувати заказник "Двірцівський" на Сокальщині: рубки тривають

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства та державне підприємство "Жовківське лісове господарство" не хочуть погоджувати ботанічний заказник "Двірцівський" на території Сокальського ДЛГП "Галсільліс".

Рубрика: Природа

17:13 19 травня 2020 р.

У Львові - знову заморозки

У Львові впродовж 21 — 23 травня вночі та вранці на поверхні ґрунту очікують заморозки 0 — 3°. Про це повідомляє Львівський регіональний центр з гідрометеорології.

Рубрика: Природа

15:56 12 травня 2020 р.

Синоптики застерігають про заморозки до — 5°

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що вночі та вранці 13 травня по місту Львову та Львівській області очікуються сильні заморозки 0 — 5°.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу