Львівська ОДА закликає долучатися до місячника озеленення, прибирання й благоустрою

21:50 17 березня 2015 р.


Фото: kokhano.livejournal.com

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, департамент екології і природних ресурсів ЛОДА закликає волонтерів та всіх небайдужих мешканців області взяти активну участь у проведенні місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля в області.

У прес-службі облдержадміністрації, повідомили сьогодні, 17 березня, «Щоденному Львову»:

«Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА закликає волонтерів та всіх небайдужих мешканців області взяти активну участь у проведенні місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля в області. Кожен має змогу, витративши небагато часу, стати корисним для суспільства і природи, навіть організатором невеличкої акції за місцем проживання.

У власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку можна організувати прибирання території чи висадження квітів, кущів та дерев. Розповісти дітям, а інколи дорослим, про необхідність дбати і піклуватися про природу, підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до зелених зон у населених пунктах.

Не будьте байдужими до природи! Майбутнє у наших руках!

Довідка: З 9 березня до 9 квітня 2015 року в області проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 9 квітня 2015 року – День довкілля».

dailylviv.com

До теми

18:47 2 березня 2021 р.

Вісім нових ведмедів привезуть у притулок "Домажир"

У ведмежому притулку «Домажир» сьогодні відбулося відкриття 5-го за ліком туристичного сезону. З листопада 2020-го через обмеження карантину, локдаун та зимовий сон ведмедів центр до сьогодні не приймав відвідувачів. А відтепер працюватиме щодня, окрім понеділка з 09:00 до 18:00 год.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу