Львівська ОДА скерувала на природоохоронні заходи 3,6 млн. гривень

15:48 18 квітня 2018 р.


Фото: varianty.lviv.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Розпочато фінансування природоохоронних заходів визначених Програмою охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік».

Про це повідомили сьогодні, 18 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «На цю мету перераховано з обласного бюджету департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, як головному розпоряднику, кошти в сумі 3,6 млн. гривень. Ці кошти будуть спрямовані на реконструкцію виробничо-складських приміщень під цех посіву та влаштування теплиць, лісорозсадника ДП «Львівський ЛСНЦ» у сумі 0,9 млн. гривень, проведення заходів з виявлення запасів природних рослинних ресурсів та їх відтворення, і ліквідації лісових пожеж та запобігання їх виникнення ОК СЛГП «Галсільліс» – 1,1 млн. гривень, на проведення робіт по захисту сіл Калинів, Кружики, Ралівка й Задністря в Самбірському районі від затоплення водами ріки Дністер – 1,2 млн. гривень, а в селі Мости в Городоцькому району – 0,2 млн. гривень. Натомість на здійснення заходів з охорони природних ресурсів для Державної екологічної інспекції у Львівській області – 0,2 млн млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

18:52 22 жовтня 2021 р.

Ірина Гримак, Віталій Свіщов, Михайло Дзюдзь, Михайло Гичка садили ліс на Старосамбіщині

Сьогодні, 22 жовтня, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Віталій Свіщов, депутати облради Михайло Дзюдзь та Михайло Гичка, працівники комунальних лісових господарств Галсільлісу на території Бачинського лісництва Старосамбірського ОКС ЛГП «Галсільліс» висадили 2 тисячі саджанців ялини та понад 8,5 тисяч модрини.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу