Львівська ОДА пропонує орендувати майже 900 ставків

22:30 20 січня 2017 р.

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації поінформував про вільні водні об’єкти, які можуть передаватися в оренду.

Про це повідомили сьогодні, 20 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також зазначили: «Ставки надаватимуться у користування на земельних торгах в комплексі із земельними ділянками, на яких вони розташовані. То ж у департаменті екології та природних ресурсів просять звертатись усіх громадян, котрі мають намір взяти в оренду ставок та розпочати бізнес з риборозведення чи рекреації. Із переліком водних об’єктів можна ознайомитись за посиланням на сайті ЛОДА».

Зразок заяви щодо внесення ставків до переліку об’єктів, які будуть передаватися в оренду, також доступний за посиланням на сайті ЛОДА. Станом на сьогодні в області є 3085 ставків, з них у користуванні перебувають 1456. Вільними ж залишаються 1629 водних об'єктів, з них за межами населених пунктів 873, у межах – 756.

dailylviv.com

До теми

15:06 19 січня 2021 р.

20 січня на Львівщині мокрий сніг і ожеледиця

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території м. Львова та Львівської області 20 січня місцями налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах ожеледиця.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу