Львівська обласна рада створила нові лісові заказники

19:20 25 жовтня 2018 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: lvivlis.gov.ua

В облраді запевнили: «З метою збереження біорізноманіття, типових та унікальних природних комплексів на Львівщині створили 11 лісових заказників місцевого значення загальною в межах дочірніх підприємств ОКС ЛГП «Галсільліс».

Про це повідомили в четвер у прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 25 жовтня, під час чергової сесії Львівської обласної ради.

Директор департменту екології та природніх ресурсів Руслан Гречаник запевнив: «Ми підготували із фахівцями Національного лісотехнічного університету обґрунтування про необхідність збереження цих непорушених антропогенним впливом насаджень з метою збереження і відтворення. Завдяки новим заказникам природо-заповідний фонд області збільшився на 10,8 га».

«Зокрема, рішенням обласних депутатів створили заказники «Вислобоки» у Кам’янка-Бузькому районі, «Ангелівка» у Буському районі, «Сможанка» у Сколівському районі, «Гаївка» у Дрогобицькому районі, «Верхнє» у Турківському районі, «Моршинське узлісся» у Стрийському районі, «Підлипницький» у Жовківськомурайоні, «Під Закладом» у Миколаївському районі, «Білий берег» у Перемишлянському районі, «Бачина» у Старосамбірському районі та «Нивки» у Сокальському районі», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

13:17 20 червня 2021 р.

У Львові закликають не косити траву влітку

Висота скошування трави має бути не менше 5 см. А гул газонокосарок не повинен перевищувати норми шумового навантаження для житлової зони.

Рубрика: Природа

09:42 14 червня 2021 р.

Карпати накрило снігом улітку

У Карпатах продовжує падати сніг у червні. Температура повітря в гірському регіоні складає 0 градусів. 30 травня: у Карпатах випав сніг. Фото

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу