Львівщина залучить для охорони довкілля 45,1 млн. гривень

10:00 14 серпня 2018 р.


Фото: cutisproject.org

Директор департаменту екології та природніх ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник розповів про виконання природоохоронних заходів, які фінансуються за рахунок коштів державного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Директор департаменту екології та природніх ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник запевнив: «У 2018 році для виконання природоохоронних заходів на території Львівської області спрямовано 45 мільйонів 141 тисяч гривень. Львівська область залучить їх на виконання природоохоронних заходів, які ми реалізуємо: збереження природно-заповідного фонду,  а також охорона і раціональне використання водних ресурсів».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У межах збереження природно-заповідного фонду розроблять проект організації території національного природного парку «Північне Поділля». Що стосується охорони і раціонального використання водних ресурсів, то тут реалізують заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану ріки Христинівка. Каналізацію, насосні станції та очисні споруди будуватимуть у Жовкві, Золочеві, Яворові, Глинянах, Комарно і Мурованому. Окрім того, департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА забезпечить екологічне збирання та зберігання відходів на території Перемишлян».

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу