Курсанти та офіцери військової академії прибирали львівські парки

17:10 22 квітня 2018 р.


Фото: asv.gov.ua

Вихованці та офіцери Національної академії сухопутних військ долучилися до загальноміської толоки у рамках кампанії з благоустрою міста «З нами місто розквітає!».

Про це повідомили у львівській вій    ськовій академії, де також конкретизували: «У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного вирішили допомогти комунальним службам Львова в наведенні ладу та взяти участь у Дні довкілля, який, згідно указу Президента України, у нашій країні встановлений щороку в третю суботу квітня. У суботу, 21 квітня, під час толоки прибирали не тільки на території військового вишу, а й за його межами».

«Військовослужбовці та працівники наводили лад, збирали сміття та сухе листя. В межах загальноміської кампанії із благоустрою Львова «З нами місто розквітає!» близько п’ятисот вихованців Національної академії прибирали парки «Скнилівський», «Знесіння», Стрийський парк, парк «Горіховий Гай», Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, лісопарки «Зубра» та «Погулянка», Янівське кладовище тощо», – розповіли також у військовій академії.

«До прикладу, 50 першокусників факультету підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення із завзяттям працювали у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Трохи більше двох годин знадобилося їм, щоб прибрати територію парку. Так, командир однієї з курсантських груп сержант Назарій Галушка зазначив, що він та його підлеглі працювали із задоволенням та натхненням, адже було приємно зробити місто чистішим», – поінформували також у військовій академії.

«Вихованці військової кафедри провідного військового вишу отримали дещо інший обсяг робіт. Вони очищали та перекопували паркові клумби, де невдовзі будуть висаджувати квіти, збирали обрізані гілки у Стрийському парку», – повідомили також у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

15:19 8 жовтня 2021 р.

Зі Львова витікають на територію МТГ брудніші потічки, ніж каналізаційна Полтва після очисних споруд

Біолог запропонував створити у Львові каналізацію, яка б текла хоча б по деяких ділянках міста, по зеленій зоні, відкритим способом. Дощову Полтву?

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу