Компанія «Орфей» забруднює повітря на Львівщині, – Держекоінспекція

15:30 28 вересня 2018 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: chudnivnews.in.ua

Державна екологічна інспекція у Львівській області пред’явила ТзОВ «Компанія «Орфей» претензію щодо відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства на суму 65021 гривень.

Про це повідомили в прес-службі Державної екологічна інспекції у Львівській області, де також розповіли: «У 2017 році під час проведення планової перевірки підприємства Інспекція встановила, що викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел здійснюються суб’єктом господарювання без відповідного дозволу, виданого спеціально уповноваженим органом виконавчої влади. Зазначене є порушенням абзацу другого частини першої статті 10, частини п’ятої статті 11 та статті 33 закону України «Про охорону атмосферного повітря». Інспекція приписом зобов’язала підприємство отримати такий дозвіл».

«Під час проведення інспекцією у 2018 році позапланової перевірки  виконання припису встановлено, що ТзОВ «Компанія Орфей» отримало дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, порушення щодо порядку здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря усунуто. Відтак, за період бездозвільної діяльності, відповідно до Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне, ТзОВ «Компанія Орфей» нараховано збитки», – поінформували також в прес-службі Державної екологічна інспекції у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

15:29 16 квітня 2021 р.

На Львівщині пропонують випити каву з ведмедями

Цієї неділі, 18 квітня об 9:00, у ведмежому притулку «Домажир» (с. Жорниська) відбудеться смачний сніданок на лісовій галявині та ексклюзивна екскурсія. Про це повідомляють у департаменті екології та природніх ресурсів Львівської ОДА.

Рубрика: Природа

17:13 9 квітня 2021 р.

Штучні квіти на цвинтарях: Львів відмовляється від шкідливої традиції (відео)

Сьогодні Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз - напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. За результатами зустрічі буде підготовлено звернення Ради церков до вірян, інформаційно-роз’яснювальні афіші, а також соціальну рекламу, для інформування про шкоду та альтернативу пластику, та формування екологічної свідомості у громади.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу