Густий туман заважатиме водіям у Львові вночі й вранці

18:00 14 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: meteo.gov.ua

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що 15 листопада вночі та вранці подекуди у Львові очікується туман видимістю 200-500 метрів.

Про це повідомили в четвер, 14 листопада, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, де також закликають дотримуватися елементарних правил безпеки.

Зокрема,  під час керування автомобілем в тумані рекомендують вибирати швидкісний режим, який забезпечував би своєчасне гальмування перед перешкодою, яка з'явилася зненацька.

Слід також користуватися протитуманними фарами. А якщо автомобіль не обладнаний ними, то ввімкнути підфарники, або ближнє світло фар.

Треба також уважно слідкувати за сигналами автомашин, які рухаються попереду, не допускати різкого гальмування без особливих на те причин, а при зупинці, плавно гальмуючи, зайняти місце на узбіччі та ввімкніть аварійну сигналізацію, для того щоб позначити габарити авто.

Як інформував «Щоденний Львів», гідрометцентр попередив про густий туман уже не вперше.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:55 22 січня 2020 р.

У Львові мобілізували техніку на прибирання снігу

Через посилення опадів у вигляді снігу, в місті до прибирання вулиць залучено снігоочисну техніку. Виїхало 35 піскорозкидувачів. За потреби до прибирання буде залучена інша техніка. Також зранку виїде техніка для очистки хідників.

Рубрика: Природа