Фестиваль «Зелене місто» пройде у Львові 29 липня

14:40 28 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького розповідатимуть про збереження планети й розумне споживання.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 28 липня: «Міжнародна молодіжна організація «AIESEC» у Львові, у рамках проектів «GreenIT» та «Spirit of Lviv», організовує фестиваль «Зелене Місто», щоб підвищити обізнаність львів’ян щодо питань екології, урбаністики та відповідального споживання, а також познайомити місцевих жителів з простими та корисними навичками переробки сміття. Захід організований у взаємодії місцевих активістів та іноземних волонтерів із 14 країн світу, які завітали до Львова для участі в проектах». 

Організатори фестивалю розповіли: «Більша частина події відбуватиметься англійською мовою. Програма фестивалю є досить насиченою: проводитимуться лекції-воркшопи, квест, дискусійні кола, практичні заняття та фотосушка. Захід розпочнеться з лекції про урбаністику, паралельно до якої відбуватимуться два воркшопи з переробки сміття. Одразу після цього почнеться квест «Врятувати Землю 2100» – команди рятівників мають пройти складний шлях, позбутися перепон, аби врятувати нашу планету від загибелі».

«Оскільки учасники проектів, приїхавши з різних куточків світу, об’єдналися у Львові спільною метою, далі ви зможете послухати реальні історії впливу людства на екологію. В учасників також буде можливість творчо поглянути на цю проблему і висловити своє бачення за допомогою фарб. У кінці заходу кожен зможе насолодитися культурою країн наших волонтерів, адже ми проведемо «Фестиваль культур», – поінформували також організатори фестивалю.

«Захід триватиме завтра, 29 липня, з 11.00 у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Організатори запрошують усіх охочих, щоб долучитися до збереження планети, дізнатися більше про розумне споживання та поспілкуватися з іноземними волонтерами», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу