Екоінспектори виявили на Львівщині перевищення вмісту забруднюючих речовин

13:30 1 березня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: cynicallviv.com.ua

Працівники відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Львівській області провели лабораторні дослідження проб, відібраних в місці витоку стічних вод з колектора комунального підприємства «Стрийводоканал» на ґрунт між вулицями Кар'єрна і Сидора в Стрию.

Про це повідомили в п’ятницю, 1 березня, на сайті Державної екологічної інспекції у Львівській області провели, де також розповіли: «У пробах ґрунту виявлено перевищення вмісту забруднюючих речовин відносно фонової проби за хімічними показниками. Зокрема, в об'єднаній пробі ґрунту №1, відібраній на земельній ділянці біля місця витоку стічних вод у Стрий між вулицями Кар'єрна і Сидора, по азоту амонійному – в 4,3 рази та фосфору в 2,8 рази, а в об'єднаній пробі ґрунту №2, відібраній на земельній ділянці приблизно 30 метрів на північний схід від місця витоку стічних вод у Стрий між вулицями Кар'єрна і Сидора по азоту амонійному – в 4,9 рази та фосфору в 2,5 рази. Результати аналізів будуть враховані у разі проведення інспекцією перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Комунального підприємства «Стрийводоканал».

dailylviv.com

До теми

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

21:35 23 вересня 2020 р.

У Львові розповіли про конкуренцію між зоозахисниками-волонтерами

Якби ЛКП «Лев» співпрацював з усіма волонтерами, проблем було би менше. На жаль, нині до питулку тварини потрапляють вибірково: одних візьмуть на перетримку та знайдуть господаря, інших чипують, і вони знову опиняться на вулиці.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу