Екоінспектори провели на Львівщині 141 рейд | Новини Львова

Екоінспектори провели на Львівщині 141 рейд

13:00 16 липня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич звітував у вівторок, 16 липня,під час апаратної наради в ОДА про результати здійснення державного нагляду (контролю) й відшкодування порушниками заподіяних збитків.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Інспекція здійснила в першому півріччі 2019 року 346 планових перевірок, 127 позапланових та 141 рейд. Кількість притягнутих порушників – 854».

Микола Маланич зазначив також: «У  першому півріччі 2019 року Інспекція нарахувала 25 мільйонів 756 тисяч гривень збитків, заподіяних державі внаслідок виявлених порушеньт за сферами контролю. До прикладу, ця цифра у першому півріччі минулого року становила 13 мільйонів 925 тисяч гривень».

«Відтак, за підсумками першого півріччя до державного бюджету, шляхом відшкодування порушниками заподіяних збитків, надійшли кошти на суму 7 мільйонів 573 тисяч гривень. Серед найбільш поширених порушень вимог природоохоронного законодавства, виявлених під час проведення перевірок, – порушення правил ведення первинного обліку кількості вод, що забираються з водних об'єктів і скидаються до них – самовільний забір підземних прісних вод; викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади; порушення правил ведення первинного обліку та здійснення контролю за операціями поводження з відходами; порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації,  знешкодження, видалення або захоронення», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:37 14 липня 2020 р.

У Львові спочатку пошкодили, а тепер лікують рідкісні дерева

На вул. Угорській у Львові ростуть доволі рідкісні та цінні дерева — багряник японський. Такої кількості і посадки цього виду більше немає у Львові, та і навряд чи знайдеться в Україні. Раніше внаслідок будівельних робіт дерева були пошкоджені.

Рубрика: Природа

19:46 13 липня 2020 р.

Біля озера Стосіка у Львові облаштують природне питне джерело за 500 тис грн

Управління екології та природних ресурсів провело конкурс ідей проєктів благоустрою львівських природних джерел, метою якого є покращення благоустрою та санітарного стану природних джерел питної води на території Львова. Так, переможцем конкурсу стала ініціатива громади, що живе біля озера Стосіка. Мешканці запропонували облаштувати питне джерело без використання насоса.

Рубрика: Природа

Останні новини

У Львові реконструюють лісопарк «Білогорща»

Сьогодні для приватного транспорту відкриють перехрестя вул. Б. Хмельницького- вул. Опришківська

У Львів 17 липня відкриють дитсадки, але з особливими умовами

Карантин в Україні продовжать ще на місяць

Митрополит Київський і всієї України ПЦУ Епіфаній вшанував Героїв Небесної Сотні у Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу