Екоінспектори оштрафували керівника деревообробного підприємства на Львівщині

10:45 22 лютого 2019 р.


Фото: kr.sfs.gov.ua

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства товариством з обмеженою діяльністю «Уккан», діяльність якого пов’язана із деревообробною галуззю.

Про це повідомили в п’ятницю, 22 лютого, в прес-службі Державної екологічної інспекції у Львівській області , де також розповіли: «За результатами перевірки державними інспекторами виявлено порушення статей 44 та 110 Водного кодексу України, ст. 17 Закону України «Про відходи», статей 10, 11 та 33 закону України «Про охорону атмосферного повітря», частини 1 статті 164 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», статей  125 та 126 Земельного кодексу України та статті 20-2 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

«Керівника підприємства притягнуто за виявлені порушення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на суму 595 гривень. Крім цього, інспекцією скеровано матеріали на адресу Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області стосовного винесення постанови згідно чачтини 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – поінформували також у ДЕІ.

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу