ДСНС попередила про сильні дощі на Львівщині

11:20 21 вересня 2017 р.


Фото: meteo.gov.ua

21-22 вересня очiкується пiдйом рiвнiв води на рiчках басейнів Сяну й Днiстра.

На сторінці Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в інтернет-мережі «Facebook» опублікували сьогодні, 21 вересня, «Попередження про сильні дощі», в якому повідомили: «21 вересня, за повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України, на території області – хмарна погода. Вдень –короткочасні дощі, подекуди – сильні, а також грози. Вітер –північний, вдень – 9–14 метрів за секунду, поривчастий. Температура повітря вдень –12-17°».

«21-22 вересня у зв’язку з очікуваними сильними та дуже сильними дощами на рiчках басейнів Сяну й Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5-1,5 метра. При дуже сильних дощах впродовж 21 вересня можливе формування значного місцевого та схилового стоку, в горах – загроза утворення селей», – поінформували також на сторінці Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

17:42 24 січня 2022 р.

У Львові відновлять місто-сад на Кульпаркові

Сьогодні, 24 січня, відбулося виїзне засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради, під час якого було підтримано створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Кульпарків» у місті Львові площею 16,22 га.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу