Дошкільнята посадили на Львівщині «Дерево миру»

12:00 29 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Фахівці регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди» й «Старосамбірського ЛМГ» висадили в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» саджанці на території дошкільних навчальних закладів міста з метою привернення уваги населення до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на сході України й формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища.

Про це повідомили в п’ятницю, 29 березня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Дошкільнята не просто слідкували за процесом садіння дерев, а й брали активну участь в ньому. Крім посадки саджанців туй, сакури,  дітки мали змогу побачити один із методів щеплення дерева».

«Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру» є безстроковою й розпочалась 5 листопада 2016 року напередодні Міжнародного дня запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. Акція миру організована за ініціативи Бюро з питань екології УГКЦ», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:36 14 вересня 2020 р.

У Львові опале листя перетворюють на компост

Львів став першим містом в Україні, де почали вирішувати проблему накопичення опалого листя. Практично всі садові відходи наразі переробляють у компост. Відбувається це на станції компостування, що на вул. Пластовій, 13.

Рубрика: Природа

20:24 14 вересня 2020 р.

Львівські парки оброблятимуть від кліщів. Графік

З 15 вересня, у міських парках проведуть повторну акарицидну обробку, аби мінімізувати та унеможливити виплід кліщів і, таким чином, вберегти мешканців від укусів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу