Домашні тварини тепер захищені в Україні Євроконвенцією

16:12 18 вересня 2013 р.

Сьогодні, 18 вересня, Верховна Рада ухвалила нарешті Закон "Про ратифікацію Європейської конвенції про захист домашніх тварин".

Повідомляючи про це, інформаційне управління Апарату Верховної Ради ще й конкретизує, що ця конвенція «визначає основні принципи благополуччя тварин, керівні засади їх утримання, розведення та дресирування, встановлює вікові обмеження стосовно придбання домашніх тварин, обмеження щодо їх використання в комерційних цілях, правовий режим створення та функціонування притулків для тварин, обмеження щодо використання домашніх тварин у рекламі та розважальних заходах, допустимі випадки проведення хірургічних операцій тварин та їх присипляння, заходи, які можуть застосовуватися по відношенню до безпритульних тварин, зокрема з метою зменшення їх кількості та винятки щодо їх відлову, утримання та присипляння тощо».

Що ж, тепер від Верховної Ради логічно сподіватися прийняття ще й закону про захист... від домашніх тварин. Наприклад, ротвейлерів.

dailylviv.com

До теми

13:01 25 січня 2021 р.

Eкологи протестують проти передання всіх лісів і вод України в підпорядкування МінАПК

У своєму зверненні до Кабміну громадські активісти нагадують про порушення українського законодавства і міжнародних зобов'язань України у випадку концентрації лісів і вод під дахом МінАПК.

Рубрика: Природа

15:06 19 січня 2021 р.

20 січня на Львівщині мокрий сніг і ожеледиця

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території м. Львова та Львівської області 20 січня місцями налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах ожеледиця.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу