Добротвірська ТЕС найбільше забруднює на Львівщині довкілля

16:30 29 травня 2016 р.


Фото: wikimapia.org

Добротвірська ТЕС збільшила в першому квартал цього року кількість викидів забруднюючих речовин у повітря на 8,4% (0,9 тисячі тонн).

Визначено підприємства, які найбільше забруднюють довкілля на Львівщині, –Добротвірську ТЕС, державне підприємство «Львіввугілля», управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз», Львівське комунальне підприємство «Збиранка», Роздільське державне гірничо–хімічне підприємства «Сірка» та Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал». Головний спеціаліст відділу департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Ігор Кравець розповів: 

«Найбільший забруднювач – Добротвірська ТЕС, яка, до речі, за перший квартал цього року збільшила кількість викидів забруднюючих речовин у повітря на 8,4% (0,9 тисячі тонн) у порівнянні з аналогічним періодом минулого. Основні інгредієнти викидів – сірчистий ангідрид, речовини у вигляді твердих частинок, оксиди вуглецю і сполуки азоту.

Також до найбільших забруднювачів можна віднести державне підприємство «Львіввугілля», у сладі якого діють сім шахт. Вони забруднюють атмосферу тими ж речовинами і приблизно в такій самій кількості. Однак, там додається ще метан, який виділяється при видобутку вугілля».

Усі ці підприємства входять до «Переліку 100 об'єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні». Експерти кажуть, що найімовірніше така тенденція збережеться і в наступні роки.

Про це повідомили сьогодні, 29 травня, в інтернет-видання «Оглядач».

dailylviv.com

До теми

16:39 16 січня 2022 р.

Сильні снігопади і хуртовини: на Львівщині попередили про шторм

У Львівській області та Львові 17 січня вночі очікують пориви південно-західного вітру 17–22 м/с. А вдень 17 січня – пориви сильного північно-західного вітру 25–28м/с, місцями сильні хуртовини. Значні опади (переважно у вигляді мокрого снігу та снігу, подекуди налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця.

Рубрика: Природа

11:04 13 січня 2022 р.

Майкл Щур розкритикував базу на Тростяні львівської обласної організації Динамо

Журналіст запитав у міністра внутрішніх справ, чи знає той фінансову складову гірськолижного об'єкту у Карпатах на Львівщині, який у підсумку підпорядкований МВС.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу