Депутати Львівської облради передбачили фінансування 64 природоохоронніх заходів

14:28 30 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: oblrada.lviv.ua

Перший заступник голови облради запевнив, що природоохоронні заходи на Львівщині «реалізують спільно зі закордонним партнерами низку проектів, фінансування яких дозволить залучити кілька мільйонів євро з європейських фондів».

У прес-службі Львівської облради повідомили сьогодні, 30 січня: «Більше 55 мільйонів гривень коштів обласного фонду охорони навколишнього природоохоронного середовища рішенням сесії депутати розподілили на природоохоронні заходи, які будуть здійснюватися у 2018 році. Сформовано перелік із 64 природоохоронних заходів на загальну суму 50147 тисяч гривень та передбачено співфінансування трьох проектів МТД на загальну суму 5180 тисяч. гривень, залишено нерозподіленими 10173 тисяч гривень».

В облраді також запевнили: «Відтак, кошти скерують на реалізація заходів із розвитку та розширення територій природно-заповідного фонду, проведення заходів, спрямованих на запобігання знищенню чи пошкодженню природних комплексів територій та об`єктів природно-заповідного фонду, здійснення заходів, пов'язаних із відтворенням та охороною природних ресурсів, будівництво, реконструкція чи ремонт споруд для очищення стічних вод, системи роздільної каналізації, каналізаційних мереж і споруд на них, проведення заходів щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок, а також заходів для боротьби з шкідливою дією вод; благоустрій водойм, рекультивація порушених земель та територій полігонів твердих побутових відходів (сміттєзвалищ), проведення заходів із захисту від підтоплення і затоплення територій, сільськогосподарських угідь та ін. об`єктів, будівництво (реконструкція) гідротехнічних, берегозакріплювальних, протизсувних, протиобвальних споруд».

Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус зазначив: «У рішенні прописано основні природоохоронні заходи з покращення навколишнього середовища, будівництва та реконструкції каналізаційних мереж, придбання спецтехніки, а також створення нових та підтримка діючих ландшафтних парків та місць відпочинку тощо. Важливим пунктом є також скерування коштів на співфінансування проектів МТД. В області реалізують спільно з закордонним партнерами низку проектів, фінансування яких дозволить залучити кілька мільйонів євро з європейських фондів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини