Депутати ЛМР затвердили Комплексну стратегію озеленення Львова

17:15 27 червня 2018 р.


Фото: dyvys.info

На засіданні сесії львівської міської ради в середу, 27 червня, підтримали ухвалу «Про затвердження Комплексної стратегії озеленення м. Львова».

Про це повідомили в середу, 27 червня, в прес-службі Львівської міської ради. Директор департаменту містобудування ЛМР Сергій Коровайник розповів: «У зв’язку зі стрімким розвитком міста Львова, тобто є велика кількість забудов, питання охорони і озеленення навколишнього середовища, звичайно, виходить на перший план. Ми щороку стараємося висадити певну кількість дерев. Минулого року було висаджено близько 6 тис. дерев, що вдвічі більше, ніж в 2016 році».

Сергій Коровайник доповнив: «Ми також розробили відповідну програму озеленення міста Львова. Вона включає і інвентаризацію дерев, обов’язково виготовлення всієї документацій земель щодо визначення парків, скверів, включає відповідно визначення тих територій, які ми в майбутньому будемо озеленювати, і ще низку речей, які ми повинні зробити найближчі 10 років»

«За словами Сергія Коровайника, зараз також є розроблена карта, яка ще доповнюється, де визначено місця, де повинно бути озеленення. Ця карта розміщена на сайті міської ради, і будь-хто, хто хоче долучитися до озеленення міста Львова, може переглянути цю карту, чітко побачити місця, де можуть бути висаджені дерева, побачити типи дерев, які там планується висадити і, якщо є можливість і потреба, може долучитися до цих заходів», – поінформували також у ЛМР.

Сергій Коровайник зазначив також: «Орієнтовно, якщо ми говоримо про ціну дерев, то в середньому нормальне дерево, яке є здорове і може прижитися, коштує близько 2,5 тисяч гривень. Дерева переважно висаджуються весною і восени. Цього року був досить різкий перехід із зими на літо і ми мали можливість не так багато висадити дерев. Тому основні роботи будемо проводити восени. Перевагу надаватимемо тим деревам, які легко приживаються саме в таких місцях, де є дуже багато пилу, де не зовсім чисте повітря. Це, скоріш за все, клени. Липи будемо менше садити. Можливо, також каштани».

dailylviv.com

До теми

09:42 14 червня 2021 р.

Карпати накрило снігом улітку

У Карпатах продовжує падати сніг у червні. Температура повітря в гірському регіоні складає 0 градусів. 30 травня: у Карпатах випав сніг. Фото

Рубрика: Природа

16:34 6 червня 2021 р.

У Львові прагнуть закріпити межі геологічної пам’ятки Медова Печера, яку захоплюють

Пам’ятка природи "Медова Печера" набула унікального значення серед істориків, науковців, дослідників Львова, вважають автори електронної петиції до Львівської міської ради. н

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу