Активісти виявили в лісопарку у Львові смертельні пастки

17:48 9 лютого 2019 р.


Фото: facebook.com/Тарас Гупало

Мешканці Левандівки, гуляючи зі своїми домашніми тваринами в лісопарку Білогорща, виявили пастки для звірини.

Про це повідомив у понеділок, 28 січня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» депутат Львівської міськради Тарас Гупало, який також розповів: «На деревах розтавлені сільця «петлі-зашморги» з металевого дроту. Як наслідок – два розтерзаних зайці і лисичка».

«Після звернення людей, які попросили долучитися до з'ясування причини вбивства тварин у лісопарку, заступник з питань екології та природоохоронної діяльносьі провів робочу зустріч у Львівській міськраді. Склали план дій і шлях їх реалізації», – поінформував також депутат.

«Сьогодні за участі представників та керівництва Державної екологічної інспекції у Львівській області, представників поліції, муніципальної варти, а також громадської організації «Онуки Тараса», ветеранів АТО, еко-активістів та небайдужих мешканців Левандівки та Білогорщі провели спільний рейд. Більше трьох годин праці дали свої результати: зняли більше десяти пасток, виявили незаконні вирубки дерев та місця скупчення сміття. Також відвідали поселення ромів біля станції Рудне. Проаналізувавши ситуацію дійшли висновку, що це не роми, а браконьєр- профі з Білогорщі!», – написав поінформував також депутат. Тарас Гупало

«За інформацією екоінспекції, штрафні санкції є дуже суттєвими – за засмічення лісопарку штраф 850 гривень + відшкодування за нанесенні збитки; за самовільну вирубку дерев 1200 + відшкодування за нанесенні збитки; за браконєрство на лисицю 5200 гривень, за браконєрство на зайця – 9200 гривень. Домовились проводити такі рейди регулярно і не тільки на території масиву Білогорща та Левандівки», – повідомив також депутат, який також опублікував фоторепортаж з лісопарку.

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу