6-7 січня на Львівщині очікують зниження температури повітря – до 5-10º морозу вдень і до 13-18º вночі

18:20 5 січня 2015 р.

Фото до новини


Фото: rivnist.in.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, за інформацію регіонального центру з гідрометеорології, у найближчі дні очікується подальше зниження температури.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили в понеділок « «Щоденному Львову», що, за інформацію регіонального центру з гідрометеорології, у найближчі дні очікується подальше зниження температури. В повідомленні також конкретизують:

«За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у найближчі дні 6 та 7 січня очікується подальше зниження температури: вдень –до 5-10º морозу, вночі – до 13-18º, а в горах – до -25ºС. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.

Щоб уникнути цього необхідно:

насамперед, не зловживати спиртними напоями;

обмежити перебування на вулиці та пересування поза межами населених пунктів, особливо після вживання спиртних напоїв;

відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів;

для перебування на вулиці використовувати відповідне (тепле) взуття та одяг (взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, одяг щільним, легким, не заважати рухові), лице і руки змастити жирним кремом або риб’ячим жиром;

за можливості відмовитись на період стійких морозів від виїздів на власному автомобілі, а при необхідності - користуватись громадським транспортом.

При пониженні температури повітря, як правило, зростає кількість нещасних випадків, пов’язаних з порушенням умов безпечної експлуатації газових приладів, електроприладів, що використовуються для обігріву приміщень, та пічного опалення.

Пам’ятайте, що кожна людина повинна відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди. То ж радимо Вам:

уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном «104»;

не залишайте без нагляду ввімкненими газові та електричні прилади;

якщо Ви опалюєте свою домівку печами (грубками, котлами) на твердому паливі стежте за справністю пічного опалення, не користуйтеся піччю, в якій утворилися тріщини;

не використовуйте для розпалення печей легкозаймисті речовини.

У найближчу добу 6 січня на території області збережуться складні погодні умови: опади снігу, пориви північного вітру 15 – 20 м/с, на дорогах слизько – ожеледиця.

Звертаємося до водіїв з проханням за можливості утриматися найближчим часом від поїздок приватним автотранспортом, а під час руху по дорогах області бути уважними та обирати безпечну швидкість руху.

У зв’язку із можливим ускладненням дорожньої обстановки слідкуйте за повідомленнями Управління державтоінспекції, автодорожніх служб та рятувальників про стан проїзду на автошляхах області.

Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!

З А П А М ’Я Т А Й Т Е :

Свято запам’ятається надовго, якщо воно пройде без проблем. Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності!».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів