4-5 червня у Львові пройде фестиваль садівництва

00:15 4 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Наприкінці вулиці Тракт Глинянський можна буде придбати рослини за акційними цінами.

«4-5 червня відбудеться 4-й Фестиваль садівництва «Floria Фест», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«4-й Фестиваль садівництва «Floria Фест» пройде в садовому центрі «Клуб Рослин» (Львів-Підбірці, вулиця Спортивна, 8). Він став уже традиційним святом, яке проходить двічі на рік.

Організатори фестивалю запевнили: «Для наших гостей це чудова нагода отримати консультації щодо успішного садівництва, побачити декоративні рослини в усій красі, взяти участь у майстер-класах, придбати рослини за акційними цінами та гарно відпочити в гарній атмосфері всією родиною».

Мета фестивалю – популяризація рослинництва, садівництва, декоративних рослин. Його організатори анонсували: «Ми покажемо, як рослини можуть прикрасити наші будинки, вулиці, міста; покращити якість нашого життя». 

Гості фестивалю – садівники, землероби, прихильники рослинного світу, кожна людина, яка любить свій будинок, двір, сад і цікавиться озелененням, благоустроєм і красою. Учасники фестивалю – розсадники декоративних рослин, розсадники квітучих рослин, продавці інструментів, літератури. Організатор – садовий центр «Клуб Рослин».

Дата проведення: 4-5 червня 2016 (субота-неділя), з 9:00 до 18:00. Адреса: Львів – Підбірці, вулиця Спортивна, 8 (наприкінці вулиці Тракт Глинянський), садовий центр «Клуб Рослин».

Детальна інформація: http://plants-club.ua/statti/festivali_ta_seminary/festyval-sadivnytstva-floria-fest-2016.html».

dailylviv.com

До теми

17:13 9 квітня 2021 р.

Штучні квіти на цвинтарях: Львів відмовляється від шкідливої традиції (відео)

Сьогодні Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз - напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. За результатами зустрічі буде підготовлено звернення Ради церков до вірян, інформаційно-роз’яснювальні афіші, а також соціальну рекламу, для інформування про шкоду та альтернативу пластику, та формування екологічної свідомості у громади.

Рубрика: Природа

15:45 9 квітня 2021 р.

Самбірському району дадуть кілька мільйонів для захисту чотирьох сіл від повені

Протипаводкові об’єкти треба споруджувати швидко, оскільки у 2008, 2010, 2014 роках у селах Калинів, Кружики, Ралівка, Задністря було затоплено 359 садиб, 1898 га сільськогосподарських угідь,

Рубрика: Природа

18:55 5 квітня 2021 р.

У Львівській ОТГ перевірили 37 водойм: найчистіші і найбрудніші

Працівники хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» у першому кварталі 2021 року здійснили обстеження, відбір проб та аналіз водних об’єктів Львівської міської територіальної громади. Відповідно до результатів, серед найчистіших – річка Млинівка у Гряді та водойми у Дублянах і Волі-Гомулецькій.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу