21 квітня в парках Львова відбудеться толока

18:00 20 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У суботу, 21 квітня в парках Львова відбуватиметься прибирання у межах загальноміської кампанії з благоустрою «З нами місто розквітає!».

Про це повідомили сьогодні, 20 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також зазначили: «Усіх охочих закликають долучитись, щоб гарно і з користю провести час. У межах загальноміської кампанії з благоустрою міста «З нами місто розквітає!» прибиратимуть парк «Скнилівський», Голосківське кладовище, Янівське кладовище, Знесіння, Лісопарк «Погулянка», Стрийський парк, парк «Горіховий Гай», Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, лісопарк «Зубра», Парк 700-річчя».

У міськраді також розповіли: «Насправді маємо чимало подій і чимало локацій в межах нашої кампанії «З нами місто розквітає!». Сьогодні біля Лялькового театру будемо висаджувати дерева разом з учнівським самоврядуванням».

У ЛМР запевнили також: «Завтра, 21 квітня, до нашої кампанії долучаться студенти Академії сухопутних військ, які будуть дислоковані по різних локаціях. Це будуть сім парків та два кладовища. Завтра з 10.00 в Парку 700-річчя ініціативна група проводитиме і прибирання, і майстрування лавок, і висаджування нових дерев.

У міськраді також анонсували: «Наступного тижня спільно з вихованцями інтернатів та парком Знесіння будемо висаджувати верби. Також біля Національного університету імені Івана Франка та «Львівської політехніки» наступного тижня будемо організовувати заходи спільно з студентською радою Львова. Закликаємо усіх охочих долучитись, щоб наше місто стало ще красивішим, чистішим та зеленішим».

dailylviv.com

До теми

18:00 23 жовтня 2021 р.

У Львові висадили ліквідамбар, якого ще немає в жодному з тутешніх парків

Сьогодні у Стрийському парку висадили нові дерева. Особливим мешканцем парку стало дерево ліквідамбар. Це дерево, якого ще немає в жодному з львівських парків. Загалом цієї осені у Львові планують висадити понад 2800 дерев.

Рубрика: Природа

14:36 23 жовтня 2021 р.

У семи локаціях Львова сьогодні посадили дерева. Перелік

Сьогодні, 23 жовтня, у межах глобального екологічного проєкту «Greening the Planet», у Львові висаджують дерева. Головними локаціями озеленення стали центр міста, зокрема вул. Театральна, пл. Соборна, Бернардинський сад, пл. Ринок, пр. Свободи, пл. Підкови, а також територія біля клінічної лікарні швидкої допомоги – тут створили новий екопростір під назвою «Сад Здоров’я».

Рубрика: Природа

18:52 22 жовтня 2021 р.

Ірина Гримак, Віталій Свіщов, Михайло Дзюдзь, Михайло Гичка садили ліс на Старосамбіщині

Сьогодні, 22 жовтня, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Віталій Свіщов, депутати облради Михайло Дзюдзь та Михайло Гичка, працівники комунальних лісових господарств Галсільлісу на території Бачинського лісництва Старосамбірського ОКС ЛГП «Галсільліс» висадили 2 тисячі саджанців ялини та понад 8,5 тисяч модрини.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу