1 січня ЛКП «Лев» закривають на щорічний карантин. Львів’ян просять прихистити тварин

15:15 6 грудня 2023 р.

Фото до новини

На початку 2024 року у Львівському комунальному підприємстві «Лев» вводять обов’язковий карантин терміном на 14 календарних днів.

Традиційно під час двотижневого карантину дезинфікують і знезаражують приміщення та інвентар. На цей час підприємство буде реагувати лише на ургентні випадки та приймати тварин у разі травм чи покусів. Натомість мешканців закликають брати котів та собак на перетримку і прилаштування.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Як зазначили працівники ЛКП «Лев», на підприємстві відбувається постійний потік безпритульних тварин, які потенційно можуть бути заражені небезпечними захворюваннями. Тому, щоб запобігти розповсюдженню інфекції, усі приміщення, транспортні засоби, клітки та робочий інвентар продезинфікують.

Читайте також: У ЛКП «Лев» вакцинуватимуть тварин від сказу

«Зараз у ЛКП “Лев” перебувають близько 50 собак. Ми працюємо за таким принципом, що тварина може перебувати у притулку 21 день, протягом цього часу їй шукають нову домівку та господаря. Якщо це не вдалося зробити, тварину мають відпустити на місце вилов незалежно від пори року.

Нагадуємо, ЛКП “Лев” – ветеринарно-стерилізаційний центр, а не притулок.

Але наголошуємо, що у нас у пріоритеті дотримання норм чистоти, а також гуманного ставлення до тварин, тому ми не відпустимо жодного хворого підопічного без влаштування у сім’ю або ж передачі на перетримку», – розповідають у ЛКП «Лев».

До звичайного режиму підприємство повернеться з 15 січня 2024 року.

Нагадаємо, ЛКП «Лев» у листопаді прилаштував у добрі руки 27 собачок і котиків. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів