Зображення меморіалу у Львові буде на паспортах

21:50 29 липня 2017 р.


Фото: wikipedia.org

«Gazeta Wyborcza» звернулося до МВС за коментарем із приводу того, чи не вважають у відомстві, що поява мотивів міст, розташованих за межами сучасної Польщі, може призвести до напруги між країнами.

У 2018 році до сторіччя незалежності у Польщі надрукують паспорти іх новим дизайном. На його сторінках, згідно зі задумом польського МВС, будуть зображені важливі для Польщі історичні особи та мотиви.

У травні міністерство створило команду експертів, які розробили 26 графічних малюнків для нового документа. 13 з них вже остаточно затвердили. Серед схвалених зображень – Меморіал орлят у Львові.

Ще 13 зображень виставили на народне голосування, запропонувавши полякам обрати шість з них. У переліку малюнків – старовинна Остра брама у Вільнюсі у готичному стилі. 

У голосуванні можуть взяти участь усі жителі Польщі. Утім, голос на сайті можна віддати з будь-якого куточка світу.

Про це повідомила «Gazeta Wyborcza», у якій вважають, що поява зображення Меморіалу орлят у Львові та литовської пам’ятки може викликати протест у Києва та Вільнюса. Тому «Gazeta Wyborcza» звернулося до МВС за коментарем із приводу того, чи не вважають у відомстві, що поява мотивів міст, розташованих за межами сучасної Польщі, може призвести до напруги між країнами. Прес-служба МВС пообіцяла надати розлогу відповідь у найближчі дні.

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу