ЗМІ у Львові переходять в інтернет, бо так дешевше

12:11 15 листопада 2016 р.

Фото до новини

Інтернет ЗМІ поступово замінюють друковані медіа в інформаційному просторі України. Ще кілька років тому у Львівській області налічувалося від 10 до 15 друкованих газет. А зараз всього п’ять.

Про це, сьогодні, 15 листопада під час круглого столу на тему: "Регіональні ЗМІ в інформаційному полі сучасної України", який відбувся у Львівському прес-клубі, повідомив головний редактор сайту "Lvivnews" Олександр Сирцов.

- Якщо раніше одне видання закривалося, то відразу відкривалося інше. Тому кількість друкованих ЗМІ залишалася сталою. Зараз «Новий погляд» і «Львівська газета» перейшли цілком в інтернет. А на їхньому місці не з’явилося нічого нового, - каже Олександр Сирцов.

За його словами, газет, які б виходили щодня, не залишилося зовсім А ті, що ще виходять, з’являються три рази на тиждень або й лише раз.

Натомість львівські видання люблять писати про загальноукраїнську політику, позиціонуючи себе як всеукраїнські. Це їхня відмінність від змі в інших регіонах.

Також Олександр Сирцов зауважив, що зменшилася кількість і газетних  кіосків.
- Там, де був газетний кіоск, починають продавати алкоголь, каву чи якісь інші товари, - зауважив він.

Відхід ЗМІ в інтернет простір головний редактор сайту "Lvivnews" пояснює тим, що випускати новинні сайти набагато дешевше, ніж друкувати паперові газети.

- Водночас, всі новини на всіх сайтах у нашому регіоні ідентичні. Сайти просто переписують новини один в одного, - резюмує Олександр Сирцов.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини