ЗМІ у Львові переходять в інтернет, бо так дешевше

12:11 15 листопада 2016 р.

Інтернет ЗМІ поступово замінюють друковані медіа в інформаційному просторі України. Ще кілька років тому у Львівській області налічувалося від 10 до 15 друкованих газет. А зараз всього п’ять.

Про це, сьогодні, 15 листопада під час круглого столу на тему: "Регіональні ЗМІ в інформаційному полі сучасної України", який відбувся у Львівському прес-клубі, повідомив головний редактор сайту "Lvivnews" Олександр Сирцов.

- Якщо раніше одне видання закривалося, то відразу відкривалося інше. Тому кількість друкованих ЗМІ залишалася сталою. Зараз «Новий погляд» і «Львівська газета» перейшли цілком в інтернет. А на їхньому місці не з’явилося нічого нового, - каже Олександр Сирцов.

За його словами, газет, які б виходили щодня, не залишилося зовсім А ті, що ще виходять, з’являються три рази на тиждень або й лише раз.

Натомість львівські видання люблять писати про загальноукраїнську політику, позиціонуючи себе як всеукраїнські. Це їхня відмінність від змі в інших регіонах.

Також Олександр Сирцов зауважив, що зменшилася кількість і газетних  кіосків.
- Там, де був газетний кіоск, починають продавати алкоголь, каву чи якісь інші товари, - зауважив він.

Відхід ЗМІ в інтернет простір головний редактор сайту "Lvivnews" пояснює тим, що випускати новинні сайти набагато дешевше, ніж друкувати паперові газети.

- Водночас, всі новини на всіх сайтах у нашому регіоні ідентичні. Сайти просто переписують новини один в одного, - резюмує Олександр Сирцов.

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу