Злочинні дії громадян Росії на території України призвели до загибелі 122 людей, – ГПУ (відео)

14:00 1 червня 2014 р.


Фото: mignews.com

Про це йдеться у повідомленні Генпрокуратури.

«Українська правда» інформує сьогодні, 1 червня, в повідомленні «ГПУ: вербувальники з РФ готували найманців для терактів в Україні»:

«Злочинні дії громадян Росії на території України, призвели до загибелі 122 людей, поранення майже 200 осіб та інших тяжких наслідків. Про це йдеться у повідомленні Генпрокуратури, яка розпочала досудове розслідування за фактом вербування та підготовки найманців для участі в терористичній діяльності в Україні.

«З метою розв’язання військового конфлікту, вчинення терактів в Донецькій та Луганській областях, повалення державної влади та порушення територіальної цілісності України, громадяни РФ створили на території Російської Федерації незаконні збройні формування – спеціальні навчальні центри, в яких проводиться вербування, фінансування та навчання найманців», – заявили в ГПУ.

За даними відомства, озброєні найманці  за матеріальну винагороду у військовому спорядженні безперешкодно пропускаються службовими особами Прикордонної служби ФСБ Росії в Україну, де беруть активну участь у терористичній діяльності. «За даними слідства, здобуто беззаперечні докази вчинення громадянами Росії злочинів, передбачених ч. 1 ст. 437 Кримінального кодексу України (планування, підготовка, розв’язування військового конфлікту), ч. 5 ст. 260 (створення непередбачених законом збройних формувань, що призвело до загибелі людей чи інших тяжких наслідків), ч. 1 ст. 447 (найманство), ч. 3 ст. 258 (теракт)», – зазначили в ГПУ.

За даними слідства, злочинні дії громадян Росії на території України, призвели до загибелі 122 людей, поранення майже 200 осіб та інших тяжких наслідків».

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу