Зібрано сім десятків підписів за імпічмент Президенту, – нардеп у Львові

19:16 1 березня 2019 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Підписи про імпічмент Президенту ставлять не на звичайні листки паперу, а на спеціально оформлені та прошиті апаратом Верховної Ради.

Про це сьогодні,1 березня, під час прес-конференції на тему: «Вибори Президента України: нові виклики та очікування», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив заступник голови партії «ВО "Батьківщина», народний депутат України Сергій Соболєв. 

За його словами, фракція ВО «Бітьківщина» у Верховній Раді отримала такі підписні листи й розпочала збір підписів про імпічмент чинному Президенту. 

- На жаль, процедура імпічменту була зухвало припинена, тому що ці підписні листи було відликано. Але залишилися чинними ті підписні листи, які взяв один з народних депутатів. І він уже зібрав сім десятків підписів, - повідомив народний депутат.

Сергій Соболєв нагадав, що процедура імпічменту в парламенті триває вже три місяці. 

- Хіба що, після моїх слів будуть анульовані й ті підписні листи, які є на руках у народних депутатів, - побоюється Сергій Соболєв. 

Нагадаємо, що керівник департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко сказав, що закону про імпічмент президента в Україні немає.   

Він прокоментував "Радіо Свобода" ініціативу лідера ВО "Батьківщина" й кандидата в президенти Юлії Тимошенко почати процедуру імпічменту Петра Порошенка так

"Як можна почати процедуру імпічменту без закону про імпічмент? Прекрасна історія!".


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу