Зі Львова розпочнеться всеукраїнська акція "Наш дім-Європа"

16:04 14 листопада 2013 р.


Фото: vilni-lyudy.blogspot.com

17 листопада національно-патріотичні сили Львівщини скликають мітинг біля пам'ятника Шевченкові у Львові. Так вони розпочнуть всеукраїнську акцію " Наш дім - Європа".

Вона має стати попередженням можливому непідписанню угоди між Україною та ЄС про асоціацію. Про це сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив голова ГО "Інститут національної пам'яті" Володимир Парубій.

"Особливістю мітингу, за словами Володимира Парубія, стане напрацювання програми дій до 28 листопада, коли має відбутися саміт у Вільнюсі, і - після цього дня, якщо угода про асоціацію з ЄС не буде підписана. "Це не буде неєвропейський спосіб дій. Це буде європейська вимога - підписати угоду про асоціацію з ЄС через людей, які вийдуть на вулиці, аби вплинути на владу. Якщо влада не дослухається, то будемо ставити питання про зміну еліт, цієї влади",- наголосив В.Парубій.

Акція матиме продовження в Києві 19 листопада під стінами Верховної Ради, коли народні депутати вирішуватимуть європейську долю України.

Герой України, професор ЛНУ ім. І. Франка Іван Вакарчук, наголосив, що угода України з ЄС посилить Болонський процес у вищих навчальних закладах, який робить їх вільними і автономними структурами. "Не має керувати навчанням політична влада. Має бути автономність університетів, вільне пересування викладачів, студентів, можливість вибору дисциплін. Ці принципи в Україні вже випробували і ані студенти, ані викладачі не хочуть зворотного процесу", - сказав І.Вакарчук. 17 листопада, в День студента, студенти, насамперед, мають продемонструвати свою активну громадянську позицію, вважає І.Вакарчук.

Андрій  Корнат, голова ЛКО НРУ, переконаний, що настав час вийти з кухні на вулиці.І для цього є політичний і громадянський потенціал, бо 65% українців бачать своє майбутнє в ЄС. "Оскільки ми не можемо провестти референдум, то доводиться іти на вулиці і демонструвати свою позицію в такий спосіб", - наголосив А.Корнат. 

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу