Жителі прикордонних районів Львівщини збирають підписи за зміни до Митного кодексу

17:49 25 лютого 2014 р.

Жителі прикордонних сіл і міст Яворівського району звертаються до народних депутатів України із закликом ініціювати внесення змін до Митного кодексу України стосовно терміну транзиту.

Як повідомила депутат Новояворівської міської від ВО "Свобода" ради Анна Дацко, лише впродовж кількох годин 25 лютого 2014 року зібрано близько 400 підписів мешканців сіл Краковець, Глиниці, Руда Краковецька, Любині, Наконечне І, Наконечне ІІ.

Як йдеться у зверненні, єдиним заробітком жителів прикордоння є «човникарство». «З дня у день ми перетинаємо кордон, щоб заробити на життя… Наше знаряддя – авто на польській реєстрації. Великим ударом для нас було ухвалення Митного кодексу України щодо терміну транзиту. Лише 5 діб дозволила Верховна Рада перебувати на території України нашим автомобілям на іноземній реєстрації. Навіть за кілька хвилин протермінування на нас складають протоколи, притягують до відповідальності. А коли у нас немає грошей заплатити штраф, накладають арешт на майно, а то й взагалі його конфісковують. Але ніхто не бере до уваги те, що часом по півдоби доводиться стояти в черзі на кордоні. Раніше термін перебування був 10 діб, але наша влада вирішила, що нам занадто добре живеться і вирішила зменшити строк транзиту до 5 діб», - зазначають жителі Яворівщини. 

Вони просять народних депутатів почути їх і внести зміни до статті 95 Митного кодексу України.   

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу