Жителі Маріуполя – проти блокпостів терористів (відео)

20:17 9 червня 2014 р.


Фото: «0629.com.ua»

Жінки й бабусі цього міста пригрозили знести барикади, побудовані біля «комендатури» бандформування «ДНР», якщо біля дитсадка пролунає хоч один постріл.

Спільнота «Інформаційний Спротив» розповідає сьогодні, 9 червня, в повідомленні «Жителі Маріуполя ополчилися против терористів із ДНР» (відео)»: «Жителі Маріуполя (Донецька обл.) не дали боєвикам ДНР встановити блокпост на вул. Італійській. Відео розмістив у «Facebook» замкомандира батальона «Азов» Ярослав Гончар».

Натомість сайт Маріуполя – «0629.com.ua» – інформує в понеділок: У«Маріуполі місцеві жителі більше не хочуть миритися з присутністю бойовиків ДНР в своєму місті і перейшли до прямих погроз на їх адресу. У Приморському районі, недалеко від дитсадка батьки дітей, які його відвідують, готові голими руками знести барикади, побудовані біля військової комендатури ДНР, якщо біля дитячого садка пролунає хоч один постріл».


Відео: «Polkovnik Kudasov»

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу