Жителі Маріуполя – проти блокпостів терористів (відео)

20:17 9 червня 2014 р.


Фото: «0629.com.ua»

Жінки й бабусі цього міста пригрозили знести барикади, побудовані біля «комендатури» бандформування «ДНР», якщо біля дитсадка пролунає хоч один постріл.

Спільнота «Інформаційний Спротив» розповідає сьогодні, 9 червня, в повідомленні «Жителі Маріуполя ополчилися против терористів із ДНР» (відео)»: «Жителі Маріуполя (Донецька обл.) не дали боєвикам ДНР встановити блокпост на вул. Італійській. Відео розмістив у «Facebook» замкомандира батальона «Азов» Ярослав Гончар».

Натомість сайт Маріуполя – «0629.com.ua» – інформує в понеділок: У«Маріуполі місцеві жителі більше не хочуть миритися з присутністю бойовиків ДНР в своєму місті і перейшли до прямих погроз на їх адресу. У Приморському районі, недалеко від дитсадка батьки дітей, які його відвідують, готові голими руками знести барикади, побудовані біля військової комендатури ДНР, якщо біля дитячого садка пролунає хоч один постріл».


Відео: «Polkovnik Kudasov»

dailylviv.com

До теми

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу