Журналістка Марія Ревер зі Львова нагороджена у конкурсі Честь професії

08:43 17 липня 2020 р.

Фото до новини

16 липня 2020 року під час онлайн-трансляції ХІ церемонії національного конкурсу професійної журналістики «Честь професії» назвали імена переможців.

Щоденний Львів інформує, що цьогоріч у 6 основних номінаціях та спецномінації «Конструктивна журналістика» змагалося 615 матеріалів. До шорт-листу увійшло 35 найбільш професійних, впливових та резонансних робіт. Також в основних номінаціях, окрім головного переможця, назвали і найкращі матеріали у локальних медіа. Вперше за всю історію конкурсу спеціальною відзнакою нагородили найкращий аудіоматеріал. Спеціальний приз «Надія журналістики» за свій матеріал отримала журналістка віком до 24 років. Про це повідомила прес-служба Незалежної асоціації телерадіомовників- організаторки цього конкурсу.

Спеціальний приз у номінації «Найкраща аналітика у локальному медіа» одержала Марія Ревер з сайту «Наші гроші. Львів» за матеріал «Усе пішло не за планом» . "Лише протягом останніх двох років виконком у Львові дозволив 130 будівництв, які порушують генеральний план міста. А це понад 60% рішень на нове житлове будівництво", - йдеться у матеріалі Марії Ревер.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів