Журналістка Марія Ревер зі Львова нагороджена у конкурсі Честь професії

08:43 17 липня 2020 р.

16 липня 2020 року під час онлайн-трансляції ХІ церемонії національного конкурсу професійної журналістики «Честь професії» назвали імена переможців.

Щоденний Львів інформує, що цьогоріч у 6 основних номінаціях та спецномінації «Конструктивна журналістика» змагалося 615 матеріалів. До шорт-листу увійшло 35 найбільш професійних, впливових та резонансних робіт. Також в основних номінаціях, окрім головного переможця, назвали і найкращі матеріали у локальних медіа. Вперше за всю історію конкурсу спеціальною відзнакою нагородили найкращий аудіоматеріал. Спеціальний приз «Надія журналістики» за свій матеріал отримала журналістка віком до 24 років. Про це повідомила прес-служба Незалежної асоціації телерадіомовників- організаторки цього конкурсу.

Спеціальний приз у номінації «Найкраща аналітика у локальному медіа» одержала Марія Ревер з сайту «Наші гроші. Львів» за матеріал «Усе пішло не за планом» . "Лише протягом останніх двох років виконком у Львові дозволив 130 будівництв, які порушують генеральний план міста. А це понад 60% рішень на нове житлове будівництво", - йдеться у матеріалі Марії Ревер.

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу