Журналіст назвав три головні технології на виборах у Верховну Раду

12:27 15 вересня 2014 р.


Фото: AFP

Помилкою політичних партій і блоків назвав власкор газети «Голос України» Богдан Кушнір внесення у їхні списки журналістів. Бо, на його думку, виборці не вважають, що журналісти зможуть змінити суспільство.

«Це нагадує пародію. Я дивуюся, що вони (ред.-журналісти) взяли участь у цих іграх», - наголосив Богдан Кушнір на засіданні Львівського прес-клубу на тему «Які нові виборчі технології будуть використані в ЗМІ під час виборів у Верховну Раду».

Богдан Кушнір назваві три головні технолгії, які будуть використані у ЗМІ на позачергових парламентських виборах.

Перша під умовною назвою - «камуфляж», коли будуть експлуатувати тему АТО і все, що з нею пов’язано: розповідатимуть про тих, хто воює в зоні АТО, допомогу волонтерів, спонсорів тощо.

Друга технологія – «згадай мене». Це буде формат дебаті, коли створюватиметься видимість об’єктивної полеміки. Але насправді дебати, вважає експерт, будуть проплаченими і використовуватимуться для згадування кандидатів або політичної сили. 

Третя – «хто винен», коли будуть критикувати інших - конкурентів. Особливо активно, на думку журналіста, цю технологію будуть використовувати ті партії, які не мають коштів.
 


Відео:

dailylviv.com

До теми

21:28 1 березня 2021 р.

Професійні стандарти регіональних ЗМІ після локдауну: з яких причин страждає якість журналістики?

Перша – в умовах нестачі фінансування та кадрового голоду, регіональні видання бездумно користуються доступними онлайн джерелами, наповнюючи стрічку новин неякісним контентом у вигляді передруків офіційних повідомлень або постів у соцмережах.

Рубрика: Політика

15:01 1 березня 2021 р.

На Львівщині розпочали планування нової лінійки міжнародних військових навчань «Три мечі-2021»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного представники Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, командування Десантно-штурмових військ ЗС України та військові інструктори армії США зі складу тренувальної місії JMTG-U приступили до планування багатонаціонального військового навчання THREE SWORDS 2021 («Три мечі — 2021»), яке відбудеться на території України влітку цього року.

Рубрика: Політика

17:45 28 лютого 2021 р.

Американські солдати у Львові вшанували пам’ять українських героїв, які загинули на Донбасі

У Львові на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбувся молебень у пам’ять за загиблими героями в російсько-українській війні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу