"Зелену карту" у США поки що не видаватимуть

08:56 23 квітня 2020 р.

  • 1

Президент США Дональд Трамп заявив, що підписав указ про тимчасове припинення імміграції до США, що означає призупинення видачі міграційних віз та "зелених карт", які дають право прибулим іммігрантам влаштовуватися на роботу в США.

Про це він повідомив у середу, 22 квітня, під час прес-конференції в Білому домі, передає власний кореспондент Укрінформу.

"З метою захисту наших чудових американських працівників я щойно підписав указ про тимчасове припинення імміграції до США. Це забезпечить, що безробітні американці будь-якого походження стануть першими в черзі на роботу, коли наша економіка відновиться", - заявив президент США Дональд Трамп.

Коментарі(1)

Тінь

11:19 23 квітня 2020 р.

Відповісти

Зрозуміло - містер Трамп бояться нових конкурентів на виборах ... А чи це не наш пан Шістка є головною загрозою для містера Трампа ? Бо такий вже пройда - такий пройдисвіт ця курва Шістка що скрізь пролізе муха-бляха ...

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу