Зеленський зустрівся з українською діаспорою в Аргентині

09:45 11 грудня 2023 р.

Фото до новини

У межах візиту до Аргентинської Республіки з нагоди інавгурації нового Президента цієї держави Хавєра Мілея Президент України Володимир Зеленський разом зі своєю командою зустрівся із представниками української громади.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ, пише DailyLviv.com.

Українську Греко-Католицьку Церкву представив владика Данило Козлинський, керівний архиєрей єпархії Покрову Пресвятої Богородиці в Аргентині, а також о. Назарій Кащак, канцлер та настоятель катедрального собору в м. Буенос-Айрес.

Під час зустрічі владика Данило розповів Президентові України про понад сторічну історію УГКЦ в Аргентині, її роль і служіння для українців на далекому континенті.

Читайте також: Зеленський вирушає на зустріч з Байденом

У промові Володимир Зеленський наголосив на тісній та плідній співпраці зі Всеукраїнською радою Церков та релігійних організацій, на важливості духовної підтримки українського народу, особливо в умовах війни. У регламенті зустрічі були поставлені питання Президентові, на які він охоче відповів.

На завершення очільник Української держави подякував усім за теплу та гостинну зустріч, попросив, щоб голос України був почутий на континенті Латинської Америки, а також побажав невтомної праці для перемоги України та її розбудови.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів